Wesela


Wyjątkowe przyjęcie w wyjątkowej oprawie. Są chwile, które należy specjalnie uczcić. Ślub jest jedną z nich, a ponieważ wspomnienie o nim będzie powracać z taką samą siłą nawet po wielu latach, warto zadbać o najdrobniejszy szczegół weselnego wieczoru.

Jeśli marzą Państwo o pięknym weselu w Nowym Sączu, ofiarujemy naszą pomoc w jego organizacji. Zadbamy o wybór oryginalnych potraw, dekoracji kwiatowych, elegancką oprawę a przede wszystkim czarującą atmosferę. Dysponujemy profesjonalną i doświadczoną kadrą, która dołoży wszelkich starań aby stworzyć niepowtarzalny scenariusz tak ważnej uroczystości.

W Platinum znajduje się idealna na taką okazję sala bankietowa. Wyjście z niej prowadzi na taras, skąd rozprzestrzenia się urzekający widok na odkryty basen. Zapewniamy, że czas tu spędzony będzie dla Państwa równie magiczny.

Wyposażenie techniczne

Sala bankietowa w Platinum jest dostosowana do organizacji przyjęć dla 150 osób. Jest salą klimatyzowaną, wyposażoną w profesjonalny sprzęt multimedialny.
W Platinum posiadamy podłączenie do bezprzewodowej sieci internetowej WiFi.

Menu
Menu weselne dostosowujemy z reguły do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Posiadamy również standardowe zestawy menu w różnych cenach.

Apartament
W noc weselną Apartament dla Pary Młodej udostępniamy gratis, natomiast pokoje dla gości weselnych w promocyjnej cenie.

Informacje dodatkowe
Zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu. Chętnie przedstawimy Państwu nasze propozycje. Warunkiem zorganizowania uroczystości jest: wcześniejsze złożenie rezerwacji, wpłacenie zadatku, indywidualne ustalenie menu i podpisanie umowy.

W celu rezerwacji lokalu prosimy o kontakt pod numerem tel. 693 153 902

 

Masz pytania odnośnie naszej oferty?

lub skontaktuj się telefonicznie
+48 693 153 902 +48 18 547 10 71